Los podzimní části sezony 2016/17:

2. kolo

  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Fryčovice - Spálov
  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Kopřivnice - Ostravice
  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Fulnek - Jistebník
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Starý Jičín - Vlčovice/Mniší
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Kozlovice - Odry
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Jeseník n.O. - Kateřinice
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Tichá - Mořkov

3. kolo

  • (sobota, 20.08.2016, 17:00) Ostravice - Jeseník n.O.
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Vlčovice/Mniší - Kozlovice
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Odry - Fryčovice
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Jistebník - Kopřivnice
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Mořkov - Fulnek
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Kateřinice - Starý Jičín
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Spálov - Tichá

4. kolo

  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Fryčovice - Vlčovice/Mniší
  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Fulnek - Spálov
  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Kopřivnice - Mořkov
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Starý Jičín - Kozlovice
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Tichá - Odry
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Jeseník n.O. - Jistebník
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Kateřinice - Ostravice

5. kolo

  • (sobota, 03.09.2016, 16:30) Ostravice - Starý Jičín
  • (sobota, 03.09.2016, 16:30) Vlčovice/Mniší - Tichá
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Jistebník - Kateřinice
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Spálov - Kopřivnice
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Mořkov - Jeseník n.O.
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Odry - Fulnek
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Kozlovice - Fryčovice

6. kolo

  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Fulnek - Vlčovice/Mniší
  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Kopřivnice - Odry
  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Ostravice - Jistebník
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Tichá - Kozlovice
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Starý Jičín - Fryčovice
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Kateřinice - Mořkov
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Jeseník n.O. - Spálov

7. kolo

  • (sobota, 17.09.2016, 16:00) Vlčovice/Mniší - Kopřivnice
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Tichá - Fryčovice
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Jistebník - Starý Jičín
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Spálov - Kateřinice
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Odry - Jeseník n.O.
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Mořkov - Ostravice
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Kozlovice - Fulnek

8. kolo

  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Fulnek - Fryčovice
  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Kopřivnice - Kozlovice
  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Ostravice - Spálov
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Jeseník n.O. - Vlčovice/Mniší
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Starý Jičín - Tichá
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Kateřinice - Odry
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Jistebník - Mořkov

9. kolo

  • (sobota, 01.10.2016, 15:30) Vlčovice/Mniší - Kateřinice
  • (sobota, 01.10.2016, 15:30) Fryčovice - Kopřivnice
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Kozlovice - Jeseník n.O.
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Odry - Ostravice
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Spálov - Jistebník
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Tichá - Fulnek
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Mořkov - Starý Jičín

10. kolo

  • (sobota, 08.10.2016, 15:00) Kopřivnice - Tichá
  • (sobota, 08.10.2016, 15:00) Ostravice - Vlčovice/Mniší
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Starý Jičín - Fulnek
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Jeseník n.O. - Fryčovice
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Jistebník - Odry
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Kateřinice - Kozlovice
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Mořkov - Spálov

11. kolo

  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Vlčovice/Mniší - Jistebník
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Fulnek - Kopřivnice
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Fryčovice - Kateřinice
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Tichá - Jeseník n.O.
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Kozlovice - Ostravice
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Odry - Mořkov
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Spálov - Starý Jičín

12. kolo

  • (sobota, 22.10.2016, 14:00) Ostravice - Fryčovice
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Jeseník n.O. - Fulnek
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Starý Jičín - Kopřivnice
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Kateřinice - Tichá
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Mořkov - Vlčovice/Mniší
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Spálov - Odry
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Jistebník - Kozlovice

13. kolo

  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Kopřivnice - Jeseník n.O.
  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Fulnek - Kateřinice
  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Fryčovice - Jistebník
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Tichá - Ostravice
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Kozlovice - Mořkov
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Odry - Starý Jičín
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Vlčovice/Mniší - Spálov

1. kolo

  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Jeseník n.O. - Starý Jičín
  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Ostravice - Fulnek
  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Spálov - Kozlovice
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Jistebník - Tichá
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Kateřinice - Kopřivnice
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Mořkov - Fryčovice
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Odry - Vlčovice/Mniší

Klíčová slova: sport, fotbal, 1.B třída, sk. D, TJ Slavoj Jeseník n.O., sezona 2016/17, podzim
Zdroj: TJ Slavoj Jeseník nad Odrou