1. kolo

  • (Sobota 15.08.2015, 17:00) Vlčovice/Mniší - Starý Jičín 4:4
  • (Sobota 15.08.2015, 17:00) Kopřivnice - Spálov 1:3
  • (Sobota 15.08.2015, 17:00) Odry - Jistebník 1:2
  • (Neděle 16.08.2015, 17:00) Kozlovice - Kateřinice 5:1
  • (Neděle 16.08.2015, 17:00) Mořkov - Hukvaldy 0:2
  • (Neděle 16.08.2015, 17:00) Libhošť - Bordovice 3:0
  • (Neděle 16.08.2015, 17:00) Jeseník n.O. - Tichá 0:1

2. kolo

  • (Sobota 22.08.2015, 17:00) Bordovice - Odry 4:3
  • (Sobota 22.08.2015, 17:00) Hukvaldy - Kopřivnice 4:0
  • (Neděle 23.08.2015, 17:00) Tichá - Vlčovice/Mniší 2:0
  • (Neděle 23.08.2015, 17:00) Jistebník - Jeseník n.O. 4:2
  • (Neděle 23.08.2015, 17:00) Spálov - Libhošť 1:0
  • (Neděle 23.08.2015, 17:00) Kateřinice - Mořkov 1:1
  • (Neděle 23.08.2015, 17:00) Starý Jičín - Kozlovice 5:0

3. kolo

  • (Sobota 29.08.2015, 17:00) Vlčovice/Mniší - Kozlovice 0:4
  • (Sobota 29.08.2015, 17:00) Kopřivnice - Kateřinice 0:4
  • (Sobota 29.08.2015, 17:00) Odry - Spálov 2:1
  • (Neděle 30.08.2015, 17:00) Mořkov - Starý Jičín 1:2
  • (Neděle 30.08.2015, 17:00) Libhošť - Hukvaldy 2:1
  • (Neděle 30.08.2015, 17:00) Jeseník n.O. - Bordovice 3:1
  • (Neděle 30.08.2015, 17:00) Tichá - Jistebník 2:0

4. kolo

  • (Sobota 05.09.2015, 16:30) Bordovice - Tichá 0:1
  • (Sobota 05.09.2015, 16:30) Hukvaldy - Odry 1:2
  • (Neděle 06.09.2015, 16:30) Jistebník - Vlčovice/Mniší 4:0
  • (Neděle 06.09.2015, 16:30) Spálov - Jeseník n.O. 3:0
  • (Neděle 06.09.2015, 16:30) Kateřinice - Libhošť 1:1
  • (Neděle 06.09.2015, 16:30) Starý Jičín - Kopřivnice 6:3
  • (Neděle 06.09.2015, 16:30) Kozlovice - Mořkov 1:1

5. kolo

  • (Sobota 12.09.2015, 16:00) Vlčovice/Mniší - Mořkov 0:3
  • (Sobota 12.09.2015, 16:00) Kopřivnice - Kozlovice 2:0
  • (Sobota 12.09.2015, 16:00) Odry - Kateřinice 6:0
  • (Neděle 13.09.2015, 16:00) Libhošť - Starý Jičín 1:0
  • (Neděle 13.09.2015, 16:00) Jeseník n.O. - Hukvaldy 2:1
  • (Neděle 13.09.2015, 16:00) Tichá - Spálov 0:2
  • (Neděle 13.09.2015, 16:00) Jistebník - Bordovice 7:0

6. kolo

  • (Sobota 19.09.2015, 16:00) Bordovice - Vlčovice/Mniší 3:1
  • (Sobota 19.09.2015, 16:00) Hukvaldy - Tichá 1:1
  • (Neděle 20.09.2015, 16:00) Spálov - Jistebník 1:1
  • (Neděle 20.09.2015, 16:00) Kateřinice - Jeseník n.O. 3:0
  • (Neděle 20.09.2015, 16:00) Starý Jičín - Odry 4:1
  • (Neděle 20.09.2015, 16:00) Kozlovice - Libhošť 0:1
  • (Neděle 20.09.2015, 16:00) Mořkov - Kopřivnice 2:2

7. kolo

  • (Sobota 26.09.2015, 16:00) Vlčovice/Mniší - Kopřivnice 2:1
  • (Sobota 26.09.2015, 16:00) Odry - Kozlovice 6:0
  • (Sobota 26.09.2015, 16:00) Bordovice - Spálov 2:2
  • (Neděle 27.09.2015, 16:00) Libhošť - Mořkov 3:0
  • (Neděle 27.09.2015, 16:00) Jeseník n.O. - Starý Jičín 2:5
  • (Neděle 27.09.2015, 16:00) Tichá - Kateřinice 3:0
  • (Neděle 27.09.2015, 16:00) Jistebník - Hukvaldy 4:0

8. kolo

  • (Sobota 03.10.2015, 15:30) Hukvaldy - Bordovice 1:0
  • (Sobota 03.10.2015, 15:30) Kopřivnice - Libhošť 1:1
  • (Neděle 04.10.2015, 15:30) Spálov - Vlčovice/Mniší 1:2
  • (Neděle 04.10.2015, 15:30) Kateřinice - Jistebník 0:3
  • (Neděle 04.10.2015, 15:30) Starý Jičín - Tichá 2:1
  • (Neděle 04.10.2015, 15:30) Kozlovice - Jeseník n.O. 2:2
  • (Neděle 04.10.2015, 15:30) Mořkov - Odry 1:4

9. kolo

  • (Sobota 10.10.2015, 15:00) Vlčovice/Mniší - Libhošť 0:4
  • (Sobota 10.10.2015, 15:00) Odry - Kopřivnice 1:0
  • (Sobota 10.10.2015, 15:00) Bordovice - Kateřinice 3:0
  • (Neděle 11.10.2015, 15:00) Jeseník n.O. - Mořkov 2:0
  • (Neděle 11.10.2015, 15:00) Tichá - Kozlovice 6:1
  • (Neděle 11.10.2015, 15:00) Jistebník - Starý Jičín 3:0
  • (Neděle 11.10.2015, 15:00) Spálov - Hukvaldy 2:1

10. kolo

  • (Sobota 17.10.2015, 15:00) Hukvaldy - Vlčovice/Mniší 1:2
  • (Sobota 17.10.2015, 15:00) Kopřivnice - Jeseník n.O. 1:1
  • (Neděle 18.10.2015, 15:00) Kateřinice - Spálov 1:2
  • (Neděle 18.10.2015, 15:00) Starý Jičín - Bordovice 4:0
  • (Neděle 18.10.2015, 15:00) Kozlovice - Jistebník 1:1
  • (Neděle 18.10.2015, 15:00) Mořkov - Tichá 2:3
  • (Neděle 18.10.2015, 15:00) Libhošť - Odry 3:1

11. kolo

  • (Sobota 24.10.2015, 14:00) Vlčovice/Mniší - Odry 1:1
  • (Sobota 24.10.2015, 14:00) Bordovice - Kozlovice 4:2
  • (Sobota 24.10.2015, 14:00) Hukvaldy - Kateřinice 3:1
  • (Neděle 25.10.2015, 14:00) Jeseník n.O. - Libhošť 0:0
  • (Neděle 25.10.2015, 14:00) Tichá - Kopřivnice 2:0
  • (Neděle 25.10.2015, 14:00) Jistebník - Mořkov 1:3
  • (Neděle 25.10.2015, 14:00) Spálov - Starý Jičín 1:0

12. kolo

  • (Sobota 31.10.2015, 14:00) Kopřivnice - Jistebník 0:1
  • (Sobota 31.10.2015, 14:00) Odry - Jeseník n.O. 5:2
  • (Neděle 01.11.2015, 14:00) Kateřinice - Vlčovice/Mniší 3:4
  • (Neděle 01.11.2015, 14:00) Starý Jičín - Hukvaldy 2:1
  • (Neděle 01.11.2015, 14:00) Kozlovice - Spálov 0:2
  • (Neděle 01.11.2015, 14:00) Mořkov - Bordovice 3:1
  • (Neděle 01.11.2015, 14:00) Libhošť - Tichá 0:0

13. kolo

  • (Sobota 07.11.2015, 14:00) Bordovice - Kopřivnice 2:0
  • (Sobota 07.11.2015, 14:00) Hukvaldy - Kozlovice 3:1
  • (Sobota 07.11.2015, 14:00) Jeseník n.O. - Vlčovice/Mniší 1:1
  • (Sobota 07.11.2015, 14:00) Kateřinice - Starý Jičín 0:2
  • (Neděle 08.11.2015, 14:00) Tichá - Odry 2:1
  • (Neděle 08.11.2015, 14:00) Jistebník - Libhošť 2:0
  • (Neděle 08.11.2015, 14:00) Spálov - Mořkov 2:1

Klíčová slova: sport, fotbal, 1.B třída, sk. D, 2015/16, Tichá, rozlosování, výsledky, podzim
Zdroj: TJ Slavoj Jeseník nad Odrou