2. kolo

  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Fryčovice - Spálov 3:4
  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Kopřivnice - Ostravice 2:2
  • (sobota, 13.08.2016, 17:00) Fulnek - Jistebník 1:2
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Starý Jičín - Vlčovice/Mniší 3:1
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Kozlovice - Odry 0:3
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Jeseník n.O. - Kateřinice 2:0
  • (neděle, 14.08.2016, 17:00) Tichá - Mořkov 1:0

3. kolo

  • (sobota, 20.08.2016, 17:00) Ostravice - Jeseník n.O. 0:0
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Vlčovice/Mniší - Kozlovice 4:3
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Odry - Fryčovice 4:3
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Jistebník - Kopřivnice 3:1
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Mořkov - Fulnek 4:1
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Kateřinice - Starý Jičín 1:6
  • (neděle, 21.08.2016, 17:00) Spálov - Tichá 2:2

4. kolo

  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Fryčovice - Vlčovice/Mniší 2:2
  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Fulnek - Spálov 3:4
  • (sobota, 27.08.2016, 17:00) Kopřivnice - Mořkov 3:2
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Starý Jičín - Kozlovice 6:1
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Tichá - Odry 0:1
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Jeseník n.O. - Jistebník 1:1
  • (neděle, 28.08.2016, 17:00) Kateřinice - Ostravice 2:3

5. kolo

  • (sobota, 03.09.2016, 16:30) Ostravice - Starý Jičín 3:3
  • (sobota, 03.09.2016, 16:30) Vlčovice/Mniší - Tichá 1:0
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Jistebník - Kateřinice 4:0
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Spálov - Kopřivnice 4:2
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Mořkov - Jeseník n.O. 1:2
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Odry - Fulnek 2:0
  • (neděle, 04.09.2016, 16:30) Kozlovice - Fryčovice 1:3

6. kolo

  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Fulnek - Vlčovice/Mniší 7:0
  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Kopřivnice - Odry 3:3
  • (sobota, 10.09.2016, 16:00) Ostravice - Jistebník 1:1
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Tichá - Kozlovice 1:1
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Starý Jičín - Fryčovice 7:1
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Kateřinice - Mořkov 3:2
  • (neděle, 11.09.2016, 16:00) Jeseník n.O. - Spálov 2:1

7. kolo

  • (sobota, 17.09.2016, 16:00) Vlčovice/Mniší - Kopřivnice 1:0
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Tichá - Fryčovice 0:1
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Jistebník - Starý Jičín 4:1
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Spálov - Kateřinice 8:1
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Odry - Jeseník n.O. 2:0
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Mořkov - Ostravice 1:1
  • (neděle, 18.09.2016, 16:00) Kozlovice - Fulnek 0:3

8. kolo

  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Fulnek - Fryčovice 3:3
  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Kopřivnice - Kozlovice 4:2
  • (sobota, 24.09.2016, 16:00) Ostravice - Spálov 2:4
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Jeseník n.O. - Vlčovice/Mniší 4:1
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Starý Jičín - Tichá 2:3
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Kateřinice - Odry 0:1
  • (neděle, 25.09.2016, 16:00) Jistebník - Mořkov 1:1

9. kolo

  • (sobota, 01.10.2016, 15:30) Vlčovice/Mniší - Kateřinice 3:0
  • (sobota, 01.10.2016, 15:30) Fryčovice - Kopřivnice 2:1
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Kozlovice - Jeseník n.O. 1:1
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Odry - Ostravice 3:1
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Spálov - Jistebník 1:2
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Tichá - Fulnek 0:2
  • (neděle, 02.10.2016, 15:30) Mořkov - Starý Jičín 0:2

10. kolo

  • (sobota, 08.10.2016, 15:00) Kopřivnice - Tichá 2:0
  • (sobota, 08.10.2016, 15:00) Ostravice - Vlčovice/Mniší 4:0
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Starý Jičín - Fulnek 4:0
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Jeseník n.O. - Fryčovice 3:4
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Jistebník - Odry 5:0
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Kateřinice - Kozlovice 6:1
  • (neděle, 09.10.2016, 15:00) Mořkov - Spálov 0:3

11. kolo

  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Vlčovice/Mniší - Jistebník 2:1
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Fulnek - Kopřivnice 1:1
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Fryčovice - Kateřinice 3:3
  • (sobota, 15.10.2016, 15:00) Tichá - Jeseník n.O. 0:2
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Kozlovice - Ostravice 0:8
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Odry - Mořkov 3:0
  • (neděle, 16.10.2016, 15:00) Spálov - Starý Jičín 2:3

12. kolo

  • (sobota, 22.10.2016, 14:00) Ostravice - Fryčovice 1:2
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Jeseník n.O. - Fulnek 3:1
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Starý Jičín - Kopřivnice 2:0
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Kateřinice - Tichá 1:1
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Mořkov - Vlčovice/Mniší 0:1
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Spálov - Odry 3:2
  • (neděle, 23.10.2016, 14:00) Jistebník - Kozlovice 10:0

13. kolo

  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Kopřivnice - Jeseník n.O. 0:2
  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Fulnek - Kateřinice 6:0
  • (sobota, 29.10.2016, 14:00) Fryčovice - Jistebník 0:3
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Tichá - Ostravice 1:1
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Kozlovice - Mořkov 2:2
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Odry - Starý Jičín 1:3
  • (neděle, 30.10.2016, 14:00) Vlčovice/Mniší - Spálov 1:3

1. kolo

  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Jeseník n.O. - Starý Jičín 2:1
  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Ostravice - Fulnek 6:0
  • (sobota, 05.11.2016, 14:00) Spálov - Kozlovice 5:1
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Jistebník - Tichá 7:2
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Kateřinice - Kopřivnice 0:5
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Mořkov - Fryčovice 3:2
  • (neděle, 06.11.2016, 14:00) Odry - Vlčovice/Mniší 1:0

Klíčová slova: sport, fotbal, 1.B třída, sk. D, Jeseník n.O., rozlosování, výsledky, 2016/17, podzim
Zdroj: TJ Slavoj Jeseník nad Odrou